Classement A - Parties Véloces 2018-2019

Klassement A - Versnelde partijen 2018-2019

Plaats Naam Club + Rating + Deelneming Opmerking
Place Nom Club + Rating + Participation Remarque
1 IBRAHIM Adiatu Damier Royal Ixellois 2 2408 3 328
2 SCHALLEY Ronald Damclub Eksel -4 2336 10 966
3 VANDEBERG Yves Brabo Antwerpen 19 2288 52 1441
4 LE ROY Kenny DC De Phenix 7 2266 11 866
5 DESMET Keita DC De Phenix 55 2263 50 954
6 DEPAEPE Jim WDC Heule 51 2261 46 1448
7 DE COKERE Hein WDC Heule 11 2261 9 633
8 CLAES Rudi Damclub Eksel 6 2248 4 772
9 DE MEULENAERE Marc Brabo Antwerpen 59 2243 41 994
10 MICHIELS Stephan Damier Cinquantenaire-Bruxelles -40 2232 15 1121
11 CASARIL Patrick Damier Mosan-Renaissance -8 2202 17 1017
12 WOLLAERT Bryan Brabo Antwerpen -0% 2192 0 971 2017-2018 (2192) -0%
13 MATURIN NYAMSI Tomi Damier Royal Ixellois 2174 27 27 s - S
14 KUMBI Julien INDIV -27 2149 11 26
15 DEMASURE Tijs WDC Heule STOP 2145 0 847 2011-2012 (2211) -0%, -0%, -1%, -1%, -1% 2016-2017 (2145) STOP
16 SCHALLEY Ewa Damclub Eksel -6 2137 10 165
17 LEMMENS Bernard Damier Mosan-Renaissance STOP 2129 0 662 2011-2012 (2195) -0%, -0%, -1%, -1%, -1% 2016-2017 (2129) STOP
18 DEMASURE Bert WDC Heule 10 2110 7 1130
19 DEKIMPE Jens DC De Phenix -31 2096 37 876
20 HANSSENS Arthur WDC Heule -1% 2080 0 633 2015-2016 (2101) -0%, -0%, -1%
21 HANSSENS Anthon WDC Heule -1% 2077 0 566 2015-2016 (2098) -0%, -0%, -1%
22 WERREBROUCK Marc Damclub Eksel -60 2070 59 602
23 VAN DRUMPT Anton Brabo Antwerpen -0% 2066 0 35 2017-2018 (2066) -0%
24 KLEINMANN Roger Brabo Antwerpen -17 2056 41 484
25 DEKIMPE Wim DC De Phenix -23 2047 20 1206
26 CONRAD Eric Damier Mosan-Renaissance STOP 2033 0 1052 2011-2012 (2096) -0%, -0%, -1%, -1%, -1% 2016-2017 (2033) STOP
27 DESCHAUMES Jan Brabo Antwerpen 17 2029 28 553
28 CZELADZINSKI Marcin Damclub Eksel 7 2028 4 61
29 VAN HAUWERMEIREN Bert DC De Phenix -15 2007 2 559
30 RUBELE Renzo Damier Royal Ixellois 1993 27 44 s - S
31 DE BAETSELIER Hubert Damclub Genk 0 1991 4 397
32 DE VRIES Janes Damclub Eksel -0% 1975 0 867 2016-2017 (1975) -0%, -0%
33 KINDT Stijn WDC Heule 3 1975 3 638
34 BRAYE Renaud Damier Mosan-Renaissance 224 1972 20 223 TURBO
35 JANSSEN Eddy Brabo Antwerpen 23 1950 40 648
36 HERMANS Valère Damclub Genk -90 1948 23 1245
37 BERDEN Octaaf Damclub Sint-Truiden 16 1945 9 37
38 GRAU Henri Damier Mosan-Renaissance -1% 1928 0 1075 2015-2016 (1947) -0%, -0%, -1%
39 EVENS Johan Damclub Genk -1 1906 50 1824
40 LIBBRECHT Alex DC De Phenix 45 1904 56 1532
41 LERUTH Philippe Damier Sprimontois STOP 1901 0 649 2012-2013 (1959) -0%, -0%, -1%, -1%, -1% 2017-2018 (1901) STOP
42 BEHALAL Simon Damier Cinquantenaire-Bruxelles 14 1894 11 54
43 JENNES Luc Damier Cinquantenaire-Bruxelles -29 1879 64 2189
44 COPERS Maarten Damier Cinquantenaire-Bruxelles STOP 1879 0 66 2011-2012 (1936) -0%, -0%, -1%, -1%, -1% 2016-2017 (1879) STOP
45 DENEEF Bert WDC Heule -1% 1866 0 747 2015-2016 (1885) -0%, -0%, -1%
46 FANCHAMPS Jacques Damier Mosan-Renaissance STOP 1855 0 694 2010-2011 (1912) -0%, -0%, -1%, -1%, -1% 2015-2016 (1855) STOP
47 DEMASURE Johan WDC Heule -0% 1855 0 686 2017-2018 (1855) -0%
48 EGELS Maxime DC De Phenix -19 1848 45 251
49 TEN BERGE Rudi Damclub Genk 47 1846 43 1261
50 TROUET Michel Damier Sprimontois -0% 1838 0 470 2017-2018 (1838) -0%
51 DEVROE Rik DC De Phenix -81 1828 44 1671
52 EGELS Freddy DC De Phenix -7 1811 40 1490
53 DEGENEFFE Armand Damclub Sint-Truiden -0% 1801 0 211 2016-2017 (1801) -0%, -0%
54 VANDEBERGH Jos Damclub Zwartberg -10 1788 13 884
55 COOREVITS Johan WDC Heule -12 1788 4 213
56 VAN DER SANDEN Frans Damclub Eksel -0% 1779 0 398 2017-2018 (1779) -0%
57 VERBERNE Wim Damclub Eksel -1% 1776 0 471 2015-2016 (1794) -0%, -0%, -1%
58 LEMAITRE Léon Damier Sprimontois STOP 1774 0 721 2012-2013 (1828) -0%, -0%, -1%, -1%, -1% 2017-2018 (1774) STOP
59 PAESEN Henri Damclub Eksel -1% 1763 0 496 2015-2016 (1781) -0%, -0%, -1%
60 THUYSBAERT François Brabo Antwerpen -21 1756 19 612
61 SCHURGERS Jos Damclub Eksel -1% 1746 0 232 2013-2014 (1800) -0%, -0%, -1%, -1%, -1%
62 DESMET Daniel DC De Phenix -0% 1745 0 587 2017-2018 (1745) -0%
63 DE VRIES Bram Juiste Zet Lanklaar -1% 1737 0 281 2014-2015 (1773) -0%, -0%, -1%, -1%
64 TECHEL Milan WDC Heule -1% 1732 0 14 2015-2016 (1749) -0%, -0%, -1%
65 DEMASURE Ibe WDC Heule 1728 9 30 s - S
66 BENOIT Immerson WDC Heule STOP 1720 0 33 2011-2012 (1773) -0%, -0%, -1%, -1%, -1% 2016-2017 (1720) STOP
67 FABECK Jean-Claude Damier Cinquantenaire-Bruxelles -52 1698 39 1703
68 D'AMICO Carmine Damier Mosan-Renaissance STOP 1692 0 619 2010-2011 (1743) -0%, -0%, -1%, -1%, -1% 2015-2016 (1692) STOP
69 VANDIJCK Jan Damclub Zwartberg -1% 1691 0 131 2015-2016 (1708) -0%, -0%, -1%
70 CLAES Alain Damier Sprimontois STOP 1674 0 505 2012-2013 (1725) -0%, -0%, -1%, -1%, -1% 2017-2018 (1674) STOP
71 KINDT Wouter WDC Heule -0% 1663 0 390 2016-2017 (1663) -0%, -0%
72 VANDERHALLEN Willy Damclub Bilzen 5 1663 16 261
73 CONTE Fortunato Damclub Genk 82 1658 60 643
74 MICHEL Noël Damier Royal Ixellois -1% 1634 0 1145 2014-2015 (1667) -0%, -0%, -1%, -1%
75 AMATOBENE Antonio Damclub Zwartberg -1% 1616 0 927 2015-2016 (1632) -0%, -0%, -1%
76 VANHEUSDEN Marie-José Damclub Bilzen -16 1603 14 96
77 VANBECKEVOORT Luc Damclub Genk -38 1598 49 271
78 VANNESTE Wout WDC Heule 1598 7 28 s - S
79 LAMBINON Pierre Damier Sprimontois STOP 1592 0 263 2012-2013 (1640) -0%, -0%, -1%, -1%, -1% 2017-2018 (1592) STOP
80 SIMONIS Michel Damier Cinquantenaire-Bruxelles -1% 1567 0 110 2015-2016 (1583) -0%, -0%, -1%
81 DE BROECK Henri Damier Cinquantenaire-Bruxelles 55 1555 57 901 TURBO
82 DEVRIENDT Yolan DC De Phenix STOP 1553 0 414 2011-2012 (1601) -0%, -0%, -1%, -1%, -1% 2016-2017 (1553) STOP
83 VANANROYE Michel Damclub Sint-Truiden STOP 1552 0 0 2009-2010 (1552) STOP
84 VAN HUFFEL Guillaume WDC Heule STOP 1542 0 43 2011-2012 (1590) -0%, -0%, -1%, -1%, -1% 2016-2017 (1542) STOP
85 FLAGOTHIER Romain Damier Sprimontois STOP 1541 0 0 2009-2010 (1541) STOP
86 GOESSAERT Thibault DC De Phenix STOP 1540 0 1 2011-2012 (1588) -0%, -0%, -1%, -1%, -1% 2016-2017 (1540) STOP
87 MOL Albert De Juiste Zet Lanklaar 13 1536 11 225
88 GOESSAERT Simon DC De Phenix STOP 1531 0 2 2011-2012 (1578) -0%, -0%, -1%, -1%, -1% 2016-2017 (1531) STOP
89 GERA Berto Damier Cinquantenaire-Bruxelles -1% 1529 0 270 2013-2014 (1576) -0%, -0%, -1%, -1%, -1%
90 SOETE Rik WDC Heule -13 1469 6 628
91 DE TERSCHUEREN Nicolas Damier Cinquantenaire-Bruxelles STOP 1390 0 34 2012-2013 (1432) -0%, -0%, -1%, -1%, -1% 2017-2018 (1390) STOP
92 GEERAERT Mathé DC De Phenix -41 1374 9 41
93 JANS Jos Damclub Bilzen -16 1365 16 113
94 JUAREZ Banos Emilio Damclub Bilzen -20 1347 33 93
 

Klassement B - Versnelde partijen 2018-2019

Classement B - Parties Véloces 2018-2019

Place Nom Club + Rating + Participation Remarque
Plaats Naam Club + Rating + Deelneming Opmerking
1 PIENS Christiaan INDIV 2076 22 22 s -
2 LIBBRECHT Mathias DC De Phenix -0% 1800 0 0 T - 2016-2017 (1800) -0%, -0%
3 SEYNAEVE Nora WDC Heule -0% 1800 0 0 T - 2016-2017 (1800) -0%, -0%
4 WAUTERS Jelle DC De Phenix -1% 1792 0 5 T - 2015-2016 (1810) -0%, -0%, -1%
5 WAUTERS Seppe DC De Phenix -1% 1792 0 4 T - 2015-2016 (1810) -0%, -0%, -1%
6 PATTYN Pierre-Henri DC De Phenix -1% 1762 0 4 T - 2015-2016 (1780) -0%, -0%, -1%
7 DEKYVERE Nora WDC Heule -0% 1756 0 0 T - 2016-2017 (1756) -0%, -0%
8 DEMASURE Stijn WDC Heule 1750 4 12 s -
9 DEVOS Olia WDC Heule -1% 1734 0 3 T - 2014-2015 (1770) -0%, -0%, -1%, -1%
10 DEJONCKERE Eline WDC Heule -0% 1734 0 0 T - 2016-2017 (1734) -0%, -0%
11 DEVLIEGHE Ilian WDC Heule -1% 1707 0 0 T - 2015-2016 (1724) -0%, -0%, -1%
12 TAS Balder WDC Heule -0% 1700 0 0 T - 2016-2017 (1700) -0%, -0%
13 BOEVE Matthias WDC Heule -1% 1692 0 0 T - 2015-2016 (1709) -0%, -0%, -1%
14 DEMASURE Miel WDC Heule -0% 1674 0 0 T - 2016-2017 (1674) -0%, -0%
15 VANDEPUTTE Alexander WDC Heule -1% 1663 0 0 T - 2014-2015 (1697) -0%, -0%, -1%, -1%
16 VANDEPUTTE Erica WDC Heule -1% 1659 0 0 T - 2014-2015 (1693) -0%, -0%, -1%, -1%
17 BOEVE Cédric WDC Heule -1% 1657 0 0 T - 2015-2016 (1674) -0%, -0%, -1%
18 VANNESTE Wannes WDC Heule -145 1655 37 37 T -
19 ROELS Emma WDC Heule -0% 1650 0 3 T - 2016-2017 (1650) -0%, -0%
20 BOUCKAERT Mats WDC Heule -169 1631 42 42 T -
21 DEMASURE Isa WDC Heule 1611 1 11 s -
22 DE MAN Mathias DC De Phenix 1578 9 22 s -
23 DELTOUR Winter WDC Heule -229 1571 42 42 T -
24 PAREIT Robbe WDC Heule -0% 1570 0 16 s - 2016-2017 (1570) -0%, -0%
25 DELOMBAERDE Raf DC De Phenix STOP 1520 0 19 2011-2012 (1566) - 0%, -0%, -1%, -1%, -1% 2016-2017 (1520) STOP
26 ALBERS Milan WDC Heule 0 1498 34 41 T -
27 SABBE DUYCK Tieme WDC Heule 1492 1 9 s -
28 DERAMAUX Marie-Pierre Damier Cinquantenaire-Bruxelles STOP 1483 0 17 2011-2012 (1528) -0%, -0%, -1%, -1%, -1% 2016-2017 (1483) STOP
29 PAREIT Marie WDC Heule -0% 1479 0 7 s - 2017-2018 (1479) -0%
30 CANNAERT Amélie WDC Heule -0% 1445 0 39 T - 2017-2018 (1445) -0%
31 HARINCK Axill WDC Heule 1440 1 12 s -
32 VANDOOLAEGHE Anthony DC De Phenix -1% 1422 0 64 2014-2015 (1450) -0%, -0%, -1%, -1%
33 HARINCK Ayron WDC Heule 1387 1 12 s -
34 DELTOUR Emma WDC Heule -423 1377 36 36 T -
 

Meilleures progressions - Parties Véloces 2018-2019

Grootste vooruitgangen - Versnelde partijen 2018-2019

Plaats Naam Club + Rating Opmerking
Place Nom Club + Rating Remarque
A34 BRAYE Renaud Damier Mosan-Renaissance 224 TURBO
A73 CONTE Fortunato Damclub Genk 82
A9 DE MEULENAERE Marc Brabo Antwerpen 59
A81 DE BROECK Henri Damier Cinquantenaire-Bruxelles 55 TURBO
A5 DESMET Keita DC De Phenix 55
A6 DEPAEPE Jim WDC Heule 51
A49 TEN BERGE Rudi Damclub Genk 47
A40 LIBBRECHT Alex DC De Phenix 45
A35 JANSSEN Eddy Brabo Antwerpen 23
A3 VANDEBERG Yves Brabo Antwerpen 19
A27 DESCHAUMES Jan Brabo Antwerpen 17
A37 BERDEN Octaaf Damclub Sint-Truiden 16
A42 BEHALAL Simon Damier Cinquantenaire-Bruxelles 14
A87 MOL Albert De Juiste Zet Lanklaar 13
A7 DE COKERE Hein WDC Heule 11
A18 DEMASURE Bert WDC Heule 10
A28 CZELADZINSKI Marcin Damclub Eksel 7
A4 LE ROY Kenny DC De Phenix 7
A8 CLAES Rudi Damclub Eksel 6
A72 VANDERHALLEN Willy Damclub Bilzen 5
 

Klassement volgens het aantal gespeelde partijen - Versnelde partijen 2018-2019

Classement suivant le nombre de parties jouées - Parties Véloces 2018-2019

Place Nom Club + Participation Remarque
Plaats Naam Club + Deelneming Opmerking
A43 JENNES Luc Damier Cinquantenaire-Bruxelles 64
A73 CONTE Fortunato Damclub Genk 60
A22 WERREBROUCK Marc Damclub Eksel 59
A81 DE BROECK Henri Damier Cinquantenaire-Bruxelles 57 TURBO
A40 LIBBRECHT Alex DC De Phenix 56
A3 VANDEBERG Yves Brabo Antwerpen 52
A5 DESMET Keita DC De Phenix 50
A39 EVENS Johan Damclub Genk 50
A77 VANBECKEVOORT Luc Damclub Genk 49
A6 DEPAEPE Jim WDC Heule 46
A48 EGELS Maxime DC De Phenix 45
A51 DEVROE Rik DC De Phenix 44
A49 TEN BERGE Rudi Damclub Genk 43
B20 BOUCKAERT Mats WDC Heule 42 T -
B23 DELTOUR Winter WDC Heule 42 T -
A24 KLEINMANN Roger Brabo Antwerpen 41
A9 DE MEULENAERE Marc Brabo Antwerpen 41
A35 JANSSEN Eddy Brabo Antwerpen 40
A52 EGELS Freddy DC De Phenix 40
A67 FABECK Jean-Claude Damier Cinquantenaire-Bruxelles 39
B18 VANNESTE Wannes WDC Heule 37 T -
A19 DEKIMPE Jens DC De Phenix 37
B34 DELTOUR Emma WDC Heule 36 T -
B26 ALBERS Milan WDC Heule 34 T -
A94 JUAREZ Banos Emilio Damclub Bilzen 33
A27 DESCHAUMES Jan Brabo Antwerpen 28
A13 MATURIN NYAMSI Tomi Damier Royal Ixellois 27 s - S
A30 RUBELE Renzo Damier Royal Ixellois 27 s - S
A36 HERMANS Valère Damclub Genk 23
B1 PIENS Christiaan INDIV 22 s -
A34 BRAYE Renaud Damier Mosan-Renaissance 20 TURBO
A25 DEKIMPE Wim DC De Phenix 20
A60 THUYSBAERT François Brabo Antwerpen 19
A11 CASARIL Patrick Damier Mosan-Renaissance 17
A93 JANS Jos Damclub Bilzen 16
A72 VANDERHALLEN Willy Damclub Bilzen 16
A10 MICHIELS Stephan Damier Cinquantenaire-Bruxelles 15
A76 VANHEUSDEN Marie-José Damclub Bilzen 14
A54 VANDEBERGH Jos Damclub Zwartberg 13
A14 KUMBI Julien INDIV 11
A42 BEHALAL Simon Damier Cinquantenaire-Bruxelles 11
A87 MOL Albert De Juiste Zet Lanklaar 11
A4 LE ROY Kenny DC De Phenix 11
A16 SCHALLEY Ewa Damclub Eksel 10
A2 SCHALLEY Ronald Damclub Eksel 10
B22 DE MAN Mathias DC De Phenix 9 s -
A65 DEMASURE Ibe WDC Heule 9 s - S
A37 BERDEN Octaaf Damclub Sint-Truiden 9
A92 GEERAERT Mathé DC De Phenix 9
A7 DE COKERE Hein WDC Heule 9
A78 VANNESTE Wout WDC Heule 7 s - S
A18 DEMASURE Bert WDC Heule 7
A90 SOETE Rik WDC Heule 6
B8 DEMASURE Stijn WDC Heule 4 s -
A28 CZELADZINSKI Marcin Damclub Eksel 4
A55 COOREVITS Johan WDC Heule 4
A31 DE BAETSELIER Hubert Damclub Genk 4
A8 CLAES Rudi Damclub Eksel 4
A1 IBRAHIM Adiatu Damier Royal Ixellois 3
A33 KINDT Stijn WDC Heule 3
A29 VAN HAUWERMEIREN Bert DC De Phenix 2
B27 SABBE DUYCK Tieme WDC Heule 1 s -
B21 DEMASURE Isa WDC Heule 1 s -
B31 HARINCK Axill WDC Heule 1 s -