Classement A - Parties Lentes 2019-2020

Klassement A - Lange partijen 2019-2020

Plaats Naam Club + Rating + Deelneming Opmerking
Place Nom Club + Rating + Participation Remarque
1 CLAES Rudi Damclub Eksel -0% 2333 0 481 2017-2018 (2333) -0%, -0%
2 SCHALLEY Ronald Damclub Eksel 5 2317 8 816
3 IBRAHIM Adiatu Damier Royal Ixellois 2 2305 7 211
4 SCHALLEY Ewa Damclub Eksel -0% 2292 0 251 2018-2019 (2292) -0%
5 DE COKERE Hein WDC Heule -6 2244 13 202
6 DESMET Keita DC De Phenix -11 2241 3 337
7 DE MEULENAERE Marc Brabo Antwerpen -0% 2238 0 540 2018-2019 (2238) -0%
8 CASARIL Patrick Damier Mosan-Renaissance -1% 2233 0 589 2016-2017 (2256) -0%, -0%, -1%
9 VANDEBERG Yves Brabo Antwerpen -18 2232 11 623
10 WOLLAERT Bryan Brabo Antwerpen -0% 2214 0 423 2017-2018 (2214) -0%, -0%
11 MICHIELS Stephan Damier Cinquantenaire-Bruxelles -5 2201 2 597
12 CONRAD Eric Damier Mosan-Renaissance -1% 2191 0 798 2015-2016 (2235) -0%, -0%, -1%, -1%
13 LEMMENS Bernard Damier Mosan-Renaissance -1% 2186 0 455 2015-2016 (2230) -0%, -0%, -1%, -1%
14 TOMI-NYAMSI Maturin Damier Royal Ixellois 2182 11 26 s - S
15 LE ROY Kenny DC De Phenix 16 2170 2 200
16 DEKIMPE Jens DC De Phenix -2 2169 2 247
17 DEPAEPE Jim WDC Heule 1 2161 14 415
18 KINDT Stijn WDC Heule 79 2146 14 238 TURBO
19 DE BAETSELIER Hubert Damclub Genk 4 2135 3 131
20 HANSSENS Anthon WDC Heule -1% 2127 0 192 2014-2015 (2170) -0%, -0%, -1%, -1%, -1%
21 DEMASURE Tijs WDC Heule -1% 2121 0 310 2016-2017 (2142) -0%, -0%, -1%
22 KLEINMANN Roger Brabo Antwerpen -0% 2119 0 285 2018-2019 (2119) -0%
23 HANSSENS Arthur WDC Heule -0% 2086 0 302 2018-2019 (2086) -0%
24 VAN HAUWERMEIREN Bert DC De Phenix -0% 2086 0 142 2017-2018 (2086) -0%, -0%
25 DESCHAUMES Jan Brabo Antwerpen -0% 2071 0 311 2017-2018 (2071) -0%, -0%
26 KUMBI Julien INDIVIDUEL 7 2069 1 229
27 RUBELE Renzo Damier Royal Ixellois 36 2065 23 55
28 CZELADZINSKI Marcin Damclub Eksel -0% 2063 0 39 2017-2018 (2063) -0%, -0%
29 HERMANS Valère Damclub Genk -0% 2059 0 765 2018-2019 (2059) -0%
30 WERREBROUCK Marc Damclub Eksel -30 2048 33 429
31 FANCHAMPS Jacques Damier Mosan-Renaissance -1% 2039 0 544 2014-2015 (2081) -0%, -0%, -1%, -1%, -1%
32 LIBBRECHT Alex DC De Phenix 71 2024 13 560 TURBO
33 JENNES Luc Damier Cinquantenaire-Bruxelles 14 2000 22 807
34 DE VRIES Janes Damclub Eksel -36 1985 12 581
35 LERUTH Philippe Damier Sprimontois -12 1980 3 799
36 DEMASURE Bert WDC Heule -0% 1976 0 313 2018-2019 (1976) -0%
37 TROUET Michel Damier Sprimontois -2 1975 2 629
38 DEKIMPE Wim DC De Phenix -0% 1964 0 195 2018-2019 (1964) -0%
39 DEVROE Rik DC De Phenix 10 1951 13 492
40 GRAU Henri Damier Mosan-Renaissance -0% 1950 0 653 2018-2019 (1950) -0%
41 COOREVITS Johan WDC Heule -33 1949 15 289
42 JANSSEN Eddy Brabo Antwerpen -0% 1944 0 44 2017-2018 (1944) -0%, -0%
43 EGELS Maxime DC De Phenix 54 1931 8 39
44 DE VRIES Bram Juiste Zet Lanklaar -1% 1916 0 167 2015-2016 (1955) -0%, -0%, -1%, -1%
45 WILVERS Gaston Damier Royal Ixellois -22 1914 9 828
46 FOCCROULLE Jean-François Damier Royal Ixellois -5 1914 9 432
47 CLAES Alain Damier Sprimontois 12 1899 2 507
48 EGELS Freddy DC De Phenix -33 1893 7 422
49 DEMASURE Isa WDC Heule -0% 1893 0 93 T - 2018-2019 (1893) -0%
50 ALBERS Milan WDC Heule 99 1881 15 105 T - TURBO
51 DENEEF Bert WDC Heule -1% 1870 0 180 2015-2016 (1908) -0%, -0%, -1%, -1%
52 EVENS Johan Damclub Genk -5 1868 27 858
53 VANANROYE Michel Damclub Sint-Truiden STOP 1868 0 113 2013-2014 (1906) -0%, -0%, -1%, -1%, -1% 2018-2019 (1868) STOP
54 VERBERNE Wim Damclub Eksel -1% 1867 0 539 2016-2017 (1886) -0%, -0%, -1%
55 LEMAITRE Léon Damier Sprimontois -1% 1861 0 740 2014-2015 (1899) -0%, -0%, -1%, -1%, -1%
56 TEN BERGE Rudi Damclub Genk -50 1855 20 658
57 FABECK Jean-Claude Damier Cinquantenaire-Bruxelles 12 1852 7 756
58 MICHEL Noël Damier Royal Ixellois -1% 1844 0 876 2014-2015 (1882) -0%, -0%, -1%, -1%, -1%
59 VANDEBERGH Jos Damclub Zwartberg -24 1844 19 618
60 D'AMICO Carmine Damier Mosan-Renaissance -1% 1842 0 453 2014-2015 (1880) -0%, -0%, -1%, -1%, -1%
61 BRAYE Renaud Damier Mosan-Renaissance -1% 1833 0 200 2014-2015 (1871) -0%, -0%, -1%, -1%, -1%
62 SCHURGERS Jos Damclub Eksel STOP 1816 0 279 2013-2014 (1834) -0%, -0%, -1%, -1%, -1% 2018-2019 (1816) STOP
63 DEGENEFFE Armand Damclub Sint-Truiden -1% 1810 0 331 2016-2017 (1828) -0%, -0%, -1%
64 KINDT Wouter WDC Heule -1% 1809 0 187 2016-2017 (1827) -0%, -0%, -1%
65 VANDERHALLEN Willy Damclub Bilzen 28 1808 8 371
66 BERDEN Octaaf Damclub Sint-Truiden -48 1802 30 109
67 THUYSBAERT François Brabo Antwerpen -0% 1799 0 280 2018-2019 (1799) -0%
68 DEMASURE Johan WDC Heule -0% 1774 0 266 2017-2018 (1774) -0%, -0%
69 VAN DER SANDEN Frans Damclub Eksel -1% 1761 0 455 2016-2017 (1779) -0%, -0%, -1%
70 SABBE DUYCK Tieme WDC Heule -0% 1757 0 79 T - 2018-2019 (1757) -0%
71 SNIOS Pawel Damier Royal Ixellois -5 1755 9 692
72 DEMASURE Ibe WDC Heule 1746 8 30 s - S
73 LUKIANOFF Batr Damier Royal Ixellois -0% 1726 0 304 2018-2019 (1726) -0%
74 GERA Berto Damier Cinquantenaire-Bruxelles STOP 1718 0 0 2012-2013 (?) STOP
75 PAESEN Henri Damclub Eksel -1% 1717 0 558 2015-2016 (1752) -0%, -0%, -1%, -1%
76 STUKKEN Michel Juiste Zet Lanklaar -1% 1716 0 120 2015-2016 (1751) -0%, -0%, -1%, -1%
77 TECHEL Milan WDC Heule -1% 1712 0 32 2015-2016 (1746) -0%, -0%, -1%, -1%
78 DEBONGNIE Paul Damier Cinquantenaire-Bruxelles -1% 1711 0 554 2016-2017 (1728) -0%, -0%, -1%
79 VANHEUSDEN Marie-José Damclub Bilzen -16 1694 8 363
80 VANBECKEVOORT Luc Damclub Genk 17 1691 21 145
81 DESMET Daniel DC De Phenix -1% 1670 0 103 2016-2017 (1687) -0%, -0%, -1%
82 LAMBINON Pierre Damier Sprimontois STOP 1665 0 0 2012-2013 (?) STOP
83 CONTE Fortunato Damclub Genk 14 1641 15 337
84 PAGNA Marcel Damier Mosan-Renaissance -1% 1634 0 63 2014-2015 (1667) -0%, -0%, -1%, -1%, -1%
85 VANDERHULST Karl Damier Royal Ixellois -12 1628 9 326
86 VANDIJCK Jan Damclub Zwartberg -1% 1607 0 721 2016-2017 (1623) -0%, -0%, -1%
87 DE BROECK Henri Damier Cinquantenaire-Bruxelles 21 1607 10 232 TURBO
88 STAKENBORG Johan Damclub Sint-Truiden -19 1586 2 114
89 MOL Albert Juiste Zet Lanklaar 22 1579 15 195
90 VAN MULLEM Christel Damier Sprimontois -0% 1534 0 103 2017-2018 (1534) -0%, -0%
91 FLAGOTHIER Romain Damier Sprimontois STOP 1530 0 67 2013-2014 (1560) -0%, -0%, -1%, -1%, -1% 2018-2019 (1530) STOP
92 VAN MULLEM Joëlle Damier Sprimontois -1% 1528 0 98 2016-2017 (1543) -0%, -0%, -1%
93 THON Pierre Damier Royal Ixellois 9 1466 8 160
94 GOGUET Daniel Damier Mosan-Renaissance -1% 1463 0 318 2014-2015 (1493) -0%, -0%, -1%, -1%, -1%
95 JUAREZ Banos Emilio Damclub Bilzen -33 1448 9 90
96 BRAIBANT Abel Damier Mosan-Renaissance -1% 1435 0 172 2014-2015 (1464) -0%, -0%, -1%, -1%, -1%
97 SOETE Rik WDC Heule -0% 1423 0 95 2018-2019 (1423) -0%
98 SOETE Michiel WDC Heule -1% 1399 0 131 2014-2015 (1427) -0%, -0%, -1%, -1%, -1%
99 JANS Jos Damclub Bilzen -8 1370 6 130
100 ROOSE Francine Damier Royal Ixellois 4 1343 9 35
 

Klassement B - Lange partijen 2019-2020

Classement B - Parties Lentes 2019-2020

Place Nom Club + Rating + Participation Remarque
Plaats Naam Club + Rating + Deelneming Opmerking
1 PIENS Christiaan INDIVIDUEL 2111 11 21 s -
2 HARINCK Ayron WDC Heule 67 1928 14 91 T - TURBO
3 NIJSSEN Frédéric Damier Sprimontois 1911 1 15 s -
4 PAREIT Robbe WDC Heule -1% 1906 0 49 T - 2016-2017 (1925) -0%, -0%, -1%
5 PAREIT Marie WDC Heule -0% 1901 0 76 T - 2017-2018 (1901) -0%, -0%
6 HARINCK Axill WDC Heule 170 1895 15 90 T - TURBO
7 VAN DRUMPT Anton Brabo Antwerpen -1% 1854 0 2 o, 2015-2016 (1892) -0%, -0%, -1%, -1%
8 VANNESTE Wannes WDC Heule 142 1853 14 36 T -
9 LIBBRECHT Mathias DC De Phenix -1% 1803 0 2 T - 2016-2017 (1821) -0%, -0%, -1%
10 MOUFLARD Muriel Damier Sprimontois 0 1800 5 5 T -
11 SCHOUTENDE Antoine Damier Sprimontois -0% 1800 0 0 T - 2017-2018 (1800) -0%, -0%
12 HERTELEER Marianne Damclub Bilzen -1 1799 2 2 T -
13 BOUCKAERT Mats WDC Heule 64 1795 14 36 T -
14 BEHALAL Simon Damier Cinquantenaire-Bruxelles 1794 11 19 s -
15 VANDEPUTTE Alexander WDC Heule -1% 1790 0 11 T - 2014-2015 (1826) -0%, -0%, -1%, -1%, -1%
16 BECKX Erwin Damclub Genk -12 1788 1 1 T -
17 GEERAERT Mathé DC De Phenix -0% 1785 0 20 T - 2017-2018 (1785) -0%, -0%
18 BOUCKAERT Brent WDC Heule -15 1785 14 14 T -
19 CANNAERT Amélie WDC Heule -0% 1784 0 84 T - 2017-2018 (1784) -0%, -0%
20 DELCOUR Errol Damier Sprimontois -25 1775 6 6 T -
21 MESSIAEN August DC De Phenix -1% 1769 0 6 T - 2016-2017 (1787) -0%, -0%, -1%
22 CLEMENT Vik WDC Heule -36 1764 16 16 T -
23 DELCOUR Patrick Damier Sprimontois -45 1755 6 6 T -
24 BACHURSKI Julian WDC Heule -48 1752 15 15 T -
25 BOEVE Cédric WDC Heule -1% 1736 0 26 T - 2015-2016 (1772) -0%, -0%, -1%, -1%
26 DELTOUR Winter WDC Heule 56 1723 16 43 T -
27 DEKYVERE Nora WDC Heule -1% 1720 0 41 T - 2016-2017 (1737) -0%, -0%, -1%
28 DELTOUR Emma WDC Heule 119 1716 17 44 T -
29 DEJONCKERE Eline WDC Heule -1% 1714 0 63 T - 2016-2017 (1731) -0%, -0%, -1%
30 MULLIER Daniel DC De Phenix 1708 6 6 s -
31 PEYROCHE Benjamin Damier Royal Ixellois 1707 7 19 s -
32 LEPLAE Abel WDC Heule -93 1707 15 15 T -
33 BOEVE Matthias WDC Heule -1% 1693 0 26 T - 2015-2016 (1727) -0%, -0%, -1%, -1%
34 VANNESTE Wout WDC Heule 1682 8 22 s -
35 TABAR Lara Damier Sprimontois -1% 1679 0 15 o, 2015-2016 (1713) -0%, -0%, -1%, -1%
36 VANDEPUTTE Erica WDC Heule -1% 1676 0 13 T - 2014-2015 (1710) -0%, -0%, -1%, -1%, -1%
37 DUBOIS Wesley Damier Sprimontois -1% 1653 0 12 T - 2016-2017 (1670) -0%, -0%, -1%
38 DEMASURE Miel WDC Heule -1% 1651 0 22 T - 2016-2017 (1668) -0%, -0%, -1%
39 VERCRUYSSE Lowie WDC Heule -152 1648 17 17 T -
40 SEYNAEVE Nora WDC Heule -1% 1646 0 13 T - 2014-2015 (1680) -0%, -0%, -1%, -1%, -1%
41 SEYNAEVE Alessandro WDC Heule -169 1631 15 15 T -
42 DEVLIEGHE Ilian WDC Heule -1% 1608 0 21 T - 2015-2016 (1640) -0%, -0%, -1%, -1%
43 TAS Balder WDC Heule -0% 1597 0 54 T - 2017-2018 (1597) -0%, -0%
44 ROELS Emma WDC Heule -1% 1580 0 43 T - 2016-2017 (1596) -0%, -0%, -1%
45 HERMAN Marie-Christine Damier Sprimontois -1% 1545 0 10 s - 2016-2017 (1561) -0%, -0%, -1%
46 JORIS Pierre Damier Sprimontois -1% 1532 0 10 s - 2015-2016 (1563) -0%, -0%, -1%, -1%
47 DE MAN Mathias DC De Phenix -0% 1503 0 10 T - 2018-2019 (1503) -0%
48 GARCIA Maggie Damier Sprimontois -1% 1397 0 22 s - 2015-2016 (1425) -0%, -0%, -1%, -1%
 

Meilleures progressions - Parties Lentes 2019-2020

Grootste vooruitgangen - Lange partijen 2019-2020

Plaats Naam Club + Rating Opmerking
Place Nom Club + Rating Remarque
B6 HARINCK Axill WDC Heule 170 T - TURBO
B8 VANNESTE Wannes WDC Heule 142 T -
B28 DELTOUR Emma WDC Heule 119 T -
A50 ALBERS Milan WDC Heule 99 T - TURBO
A18 KINDT Stijn WDC Heule 79 TURBO
A32 LIBBRECHT Alex DC De Phenix 71 TURBO
B2 HARINCK Ayron WDC Heule 67 T - TURBO
B13 BOUCKAERT Mats WDC Heule 64 T -
B26 DELTOUR Winter WDC Heule 56 T -
A43 EGELS Maxime DC De Phenix 54
A27 RUBELE Renzo Damier Royal Ixellois 36
A65 VANDERHALLEN Willy Damclub Bilzen 28
A89 MOL Albert Juiste Zet Lanklaar 22
A87 DE BROECK Henri Damier Cinquantenaire-Bruxelles 21 TURBO
A80 VANBECKEVOORT Luc Damclub Genk 17
A15 LE ROY Kenny DC De Phenix 16
A83 CONTE Fortunato Damclub Genk 14
A33 JENNES Luc Damier Cinquantenaire-Bruxelles 14
A47 CLAES Alain Damier Sprimontois 12
A57 FABECK Jean-Claude Damier Cinquantenaire-Bruxelles 12
A39 DEVROE Rik DC De Phenix 10
A93 THON Pierre Damier Royal Ixellois 9
A26 KUMBI Julien INDIVIDUEL 7
A2 SCHALLEY Ronald Damclub Eksel 5
 

Klassement volgens het aantal gespeelde partijen - Lange partijen 2019-2020

Classement suivant le nombre de parties jouées - Parties Lentes 2019-2020

Place Nom Club + Participation Remarque
Plaats Naam Club + Deelneming Opmerking
A30 WERREBROUCK Marc Damclub Eksel 33
A66 BERDEN Octaaf Damclub Sint-Truiden 30
A52 EVENS Johan Damclub Genk 27
A27 RUBELE Renzo Damier Royal Ixellois 23
A33 JENNES Luc Damier Cinquantenaire-Bruxelles 22
A80 VANBECKEVOORT Luc Damclub Genk 21
A56 TEN BERGE Rudi Damclub Genk 20
A59 VANDEBERGH Jos Damclub Zwartberg 19
B39 VERCRUYSSE Lowie WDC Heule 17 T -
B28 DELTOUR Emma WDC Heule 17 T -
B22 CLEMENT Vik WDC Heule 16 T -
B26 DELTOUR Winter WDC Heule 16 T -
B24 BACHURSKI Julian WDC Heule 15 T -
B32 LEPLAE Abel WDC Heule 15 T -
B41 SEYNAEVE Alessandro WDC Heule 15 T -
B6 HARINCK Axill WDC Heule 15 T - TURBO
A50 ALBERS Milan WDC Heule 15 T - TURBO
A89 MOL Albert Juiste Zet Lanklaar 15
A41 COOREVITS Johan WDC Heule 15
A83 CONTE Fortunato Damclub Genk 15
B18 BOUCKAERT Brent WDC Heule 14 T -
B8 VANNESTE Wannes WDC Heule 14 T -
B13 BOUCKAERT Mats WDC Heule 14 T -
B2 HARINCK Ayron WDC Heule 14 T - TURBO
A18 KINDT Stijn WDC Heule 14 TURBO
A17 DEPAEPE Jim WDC Heule 14
A5 DE COKERE Hein WDC Heule 13
A39 DEVROE Rik DC De Phenix 13
A32 LIBBRECHT Alex DC De Phenix 13 TURBO
A34 DE VRIES Janes Damclub Eksel 12
B14 BEHALAL Simon Damier Cinquantenaire-Bruxelles 11 s -
B1 PIENS Christiaan INDIVIDUEL 11 s -
A14 TOMI-NYAMSI Maturin Damier Royal Ixellois 11 s - S
A9 VANDEBERG Yves Brabo Antwerpen 11
A87 DE BROECK Henri Damier Cinquantenaire-Bruxelles 10 TURBO
A100 ROOSE Francine Damier Royal Ixellois 9
A95 JUAREZ Banos Emilio Damclub Bilzen 9
A85 VANDERHULST Karl Damier Royal Ixellois 9
A46 FOCCROULLE Jean-François Damier Royal Ixellois 9
A71 SNIOS Pawel Damier Royal Ixellois 9
A45 WILVERS Gaston Damier Royal Ixellois 9
B34 VANNESTE Wout WDC Heule 8 s -
A72 DEMASURE Ibe WDC Heule 8 s - S
A43 EGELS Maxime DC De Phenix 8
A93 THON Pierre Damier Royal Ixellois 8
A79 VANHEUSDEN Marie-José Damclub Bilzen 8
A65 VANDERHALLEN Willy Damclub Bilzen 8
A2 SCHALLEY Ronald Damclub Eksel 8
B31 PEYROCHE Benjamin Damier Royal Ixellois 7 s -
A3 IBRAHIM Adiatu Damier Royal Ixellois 7
A48 EGELS Freddy DC De Phenix 7
A57 FABECK Jean-Claude Damier Cinquantenaire-Bruxelles 7
B20 DELCOUR Errol Damier Sprimontois 6 T -
B23 DELCOUR Patrick Damier Sprimontois 6 T -
B30 MULLIER Daniel DC De Phenix 6 s -
A99 JANS Jos Damclub Bilzen 6
B10 MOUFLARD Muriel Damier Sprimontois 5 T -
A19 DE BAETSELIER Hubert Damclub Genk 3
A6 DESMET Keita DC De Phenix 3
A35 LERUTH Philippe Damier Sprimontois 3
B12 HERTELEER Marianne Damclub Bilzen 2 T -
A88 STAKENBORG Johan Damclub Sint-Truiden 2
A15 LE ROY Kenny DC De Phenix 2
A16 DEKIMPE Jens DC De Phenix 2
A47 CLAES Alain Damier Sprimontois 2
A11 MICHIELS Stephan Damier Cinquantenaire-Bruxelles 2
A37 TROUET Michel Damier Sprimontois 2
B16 BECKX Erwin Damclub Genk 1 T -