Classement A - Parties Lentes 2018-2019

Klassement A - Lange partijen 2018-2019

Plaats Naam Club + Rating + Deelneming Opmerking
Place Nom Club + Rating + Participation Remarque
1 CLAES Rudi Damclub Eksel -0% 2333 0 481 2017-2018 (2333) -0%
2 SCHALLEY Ronald Damclub Eksel -1 2312 10 808
3 IBRAHIM Adiatu Damier Royal Ixellois 16 2303 18 204
4 SCHALLEY Ewa Damclub Eksel 13 2292 10 251
5 CASARIL Patrick Damier Mosan-Renaissance -0% 2256 0 589 2016-2017 (2256) -0%, -0%
6 DESMET Keita DC De Phenix 20 2252 16 334
7 VANDEBERG Yves Brabo Antwerpen 16 2250 23 612
8 DE COKERE Hein WDC Heule -8 2250 7 189
9 DE MEULENAERE Marc Brabo Antwerpen 2 2238 12 540
10 WOLLAERT Bryan Brabo Antwerpen -0% 2214 0 423 2017-2018 (2214) -0%
11 CONRAD Eric Damier Mosan-Renaissance -1% 2213 0 798 2015-2016 (2235) -0%, -0%, -1%
12 LEMMENS Bernard Damier Mosan-Renaissance -1% 2208 0 455 2015-2016 (2230) -0%, -0%, -1%
13 MICHIELS Stephan Damier Cinquantenaire-Bruxelles 0 2206 2 595
14 DEKIMPE Jens DC De Phenix 9 2171 2 245
15 DEPAEPE Jim WDC Heule 2 2160 17 401
16 LE ROY Kenny DC De Phenix -0% 2154 0 198 2016-2017 (2154) -0%, -0%
17 HANSSENS Anthon WDC Heule -1% 2148 0 192 2014-2015 (2170) -0%, -0%, -1%, -1%
18 DEMASURE Tijs WDC Heule -0% 2142 0 310 2016-2017 (2142) -0%, -0%
19 DE BAETSELIER Hubert Damclub Genk 6 2131 3 128
20 KLEINMANN Roger Brabo Antwerpen -13 2119 12 285
21 HANSSENS Arthur WDC Heule 3 2086 6 302
22 VAN HAUWERMEIREN Bert DC De Phenix -0% 2086 0 142 2017-2018 (2086) -0%
23 WERREBROUCK Marc Damclub Eksel 10 2078 21 396
24 DESCHAUMES Jan Brabo Antwerpen -0% 2071 0 311 2017-2018 (2071) -0%
25 KINDT Stijn WDC Heule 14 2067 6 224
26 CZELADZINSKI Marcin Damclub Eksel -0% 2063 0 39 2017-2018 (2063) -0%
27 KUMBI Julien INDIVIDUEL -0% 2062 0 228 2016-2017 (2062) -0%, -0%
28 FANCHAMPS Jacques Damier Mosan-Renaissance -1% 2060 0 544 2014-2015 (2081) -0%, -0%, -1%, -1%
29 HERMANS Valère Damclub Genk 5 2059 1 765
30 RUBELE Renzo Damier Royal Ixellois 2029 15 32 s - S
31 DE VRIES Janes Damclub Eksel -0% 2021 0 569 2017-2018 (2021) -0%
32 LERUTH Philippe Damier Sprimontois -17 1992 7 796
33 JENNES Luc Damier Cinquantenaire-Bruxelles -54 1986 30 785
34 COOREVITS Johan WDC Heule 3 1982 17 274
35 TROUET Michel Damier Sprimontois -1 1977 19 627
36 DEMASURE Bert WDC Heule 20 1976 7 313
37 DEKIMPE Wim DC De Phenix 8 1964 2 195
38 LIBBRECHT Alex DC De Phenix -17 1953 18 547
39 GRAU Henri Damier Mosan-Renaissance -11 1950 6 653
40 JANSSEN Eddy Brabo Antwerpen -0% 1944 0 44 2017-2018 (1944) -0%
41 DEVROE Rik DC De Phenix 41 1941 18 479
42 WILVERS Gaston Damier Royal Ixellois 7 1936 18 819
43 DE VRIES Bram Juiste Zet Lanklaar -1% 1935 0 167 2015-2016 (1955) -0%, -0%, -1%
44 EGELS Freddy DC De Phenix 33 1926 7 415
45 FOCCROULLE Jean-François Damier Royal Ixellois 3 1919 18 423
46 TEN BERGE Rudi Damclub Genk -79 1905 26 638
47 DEMASURE Isa WDC Heule -63 1893 27 93 T -
48 DENEEF Bert WDC Heule -1% 1889 0 180 2015-2016 (1908) -0%, -0%, -1%
49 CLAES Alain Damier Sprimontois -15 1887 6 505
50 VERBERNE Wim Damclub Eksel -0% 1886 0 539 2016-2017 (1886) -0%, -0%
51 LEMAITRE Léon Damier Sprimontois -1% 1880 0 740 2014-2015 (1899) -0%, -0%, -1%, -1%
52 EGELS Maxime DC De Phenix 1877 12 31 s - S
53 EVENS Johan Damclub Genk -13 1873 20 831
54 VANDEBERGH Jos Damclub Zwartberg -30 1868 23 599
55 VANANROYE Michel Damclub Sint-Truiden -1% 1868 0 113 2013-2014 (1906) -0%, -0%, -1%, -1%, -1%
56 MICHEL Noël Damier Royal Ixellois -1% 1863 0 876 2014-2015 (1882) -0%, -0%, -1%, -1%
57 D'AMICO Carmine Damier Mosan-Renaissance -1% 1861 0 453 2014-2015 (1880) -0%, -0%, -1%, -1%
58 BRAYE Renaud Damier Mosan-Renaissance -1% 1852 0 200 2014-2015 (1871) -0%, -0%, -1%, -1%
59 BERDEN Octaaf Damclub Sint-Truiden -34 1850 25 79
60 FABECK Jean-Claude Damier Cinquantenaire-Bruxelles 4 1840 15 749
61 DEGENEFFE Armand Damclub Sint-Truiden -0% 1828 0 331 2016-2017 (1828) -0%, -0%
62 KINDT Wouter WDC Heule -0% 1827 0 187 2016-2017 (1827) -0%, -0%
63 SCHURGERS Jos Damclub Eksel -1% 1816 0 279 2013-2014 (1834) -0%, -0%, -1%, -1%, -1%
64 THUYSBAERT François Brabo Antwerpen 0 1799 12 280
65 ALBERS Milan WDC Heule -57 1782 27 90 T -
66 VANDERHALLEN Willy Damclub Bilzen -47 1780 26 363
67 VAN DER SANDEN Frans Damclub Eksel -0% 1779 0 455 2016-2017 (1779) -0%, -0%
68 DEMASURE Johan WDC Heule -0% 1774 0 266 2017-2018 (1774) -0%
69 SNIOS Pawel Damier Royal Ixellois -3 1760 18 683
70 SABBE DUYCK Tieme WDC Heule -154 1757 22 79 T -
71 PAESEN Henri Damclub Eksel -1% 1734 0 558 2015-2016 (1752) -0%, -0%, -1%
72 STUKKEN Michel Juiste Zet Lanklaar -1% 1733 0 120 2015-2016 (1751) -0%, -0%, -1%
73 TECHEL Milan WDC Heule -1% 1729 0 32 2015-2016 (1746) -0%, -0%, -1%
74 DEBONGNIE Paul Damier Cinquantenaire-Bruxelles -0% 1728 0 554 2016-2017 (1728) -0%, -0%
75 LUKIANOFF Batr Damier Royal Ixellois -10 1726 18 304
76 GERA Berto Damier Cinquantenaire-Bruxelles STOP 1718 0 0 2012-2013 (?) STOP
77 VANHEUSDEN Marie-José Damclub Bilzen 13 1710 23 355
78 DESMET Daniel DC De Phenix -0% 1687 0 103 2016-2017 (1687) -0%, -0%
79 VANBECKEVOORT Luc Damclub Genk 89 1674 28 124 TURBO
80 LAMBINON Pierre Damier Sprimontois STOP 1665 0 0 2012-2013 (?) STOP
81 PAGNA Marcel Damier Mosan-Renaissance -1% 1650 0 63 2014-2015 (1667) -0%, -0%, -1%, -1%
82 VANDERHULST Karl Damier Royal Ixellois -8 1640 18 317
83 CONTE Fortunato Damclub Genk -29 1627 21 322
84 VANDIJCK Jan Damclub Zwartberg -0% 1623 0 721 2016-2017 (1623) -0%, -0%
85 STAKENBORG Johan Damclub Sint-Truiden 2 1605 4 112
86 DE BROECK Henri Damier Cinquantenaire-Bruxelles 9 1586 16 222
87 MOL Albert Juiste Zet Lanklaar 2 1557 19 180
88 VAN MULLEM Joëlle Damier Sprimontois -0% 1543 0 98 2016-2017 (1543) -0%, -0%
89 VAN MULLEM Christel Damier Sprimontois -0% 1534 0 103 2017-2018 (1534) -0%
90 FLAGOTHIER Romain Damier Sprimontois -1% 1530 0 67 2013-2014 (1560) -0%, -0%, -1%, -1%, -1%
91 JUAREZ Banos Emilio Damclub Bilzen 81 1481 26 81 TURBO
92 GOGUET Daniel Damier Mosan-Renaissance -1% 1478 0 318 2014-2015 (1493) -0%, -0%, -1%, -1%
93 THON Pierre Damier Royal Ixellois -0% 1457 0 152 2017-2018 (1457) -0%
94 BRAIBANT Abel Damier Mosan-Renaissance -1% 1449 0 172 2014-2015 (1464) -0%, -0%, -1%, -1%
95 SOETE Rik WDC Heule -2 1423 4 95
96 SOETE Michiel WDC Heule -1% 1413 0 131 2014-2015 (1427) -0%, -0%, -1%, -1%
97 JANS Jos Damclub Bilzen 3 1378 26 124
98 ROOSE Francine Damier Royal Ixellois 1339 12 26 s - S
 

Klassement B - Lange partijen 2018-2019

Classement B - Parties Lentes 2018-2019

Place Nom Club + Rating + Participation Remarque
Plaats Naam Club + Rating + Deelneming Opmerking
1 MATURIN NYAMSI Tomi Damier Royal Ixellois 2170 15 15 s -
2 PIENS Christiaan INDIVIDUEL 2052 10 10 s -
3 PAREIT Robbe WDC Heule -0% 1925 0 49 T - 2016-2017 (1925) -0%, -0%
4 NIJSSEN Frédéric Damier Sprimontois 1905 6 14 s -
5 PAREIT Marie WDC Heule -0% 1901 0 76 T - 2017-2018 (1901) -0%
6 VAN DRUMPT Anton Brabo Antwerpen -1% 1873 0 2 o, 2015-2016 (1892) -0%, -0%, -1%
7 HARINCK Ayron WDC Heule 114 1861 27 77 T - TURBO
8 LIBBRECHT Mathias DC De Phenix -0% 1821 0 2 T - 2016-2017 (1821) -0%, -0%
9 BEHALAL Simon Damier Cinquantenaire-Bruxelles 1813 1 8 s -
10 VANDEPUTTE Alexander WDC Heule -1% 1808 0 11 T - 2014-2015 (1826) -0%, -0%, -1%, -1%
11 SCHOUTENDE Antoine Damier Sprimontois -0% 1800 0 0 T - 2017-2018 (1800) -0%
12 MESSIAEN August DC De Phenix -0% 1787 0 6 T - 2016-2017 (1787) -0%, -0%
13 GEERAERT Mathé DC De Phenix -0% 1785 0 20 T - 2017-2018 (1785) -0%
14 CANNAERT Amélie WDC Heule -0% 1784 0 84 T - 2017-2018 (1784) -0%
15 BOEVE Cédric WDC Heule -1% 1754 0 26 T - 2015-2016 (1772) -0%, -0%, -1%
16 DEKYVERE Nora WDC Heule -0% 1737 0 41 T - 2016-2017 (1737) -0%, -0%
17 DEJONCKERE Eline WDC Heule -0% 1731 0 63 T - 2016-2017 (1731) -0%, -0%
18 BOUCKAERT Mats WDC Heule -69 1731 22 22 T -
19 DEMASURE Ibe WDC Heule 1729 16 22 s -
20 HARINCK Axill WDC Heule 42 1725 27 75 T -
21 VANNESTE Wannes WDC Heule -89 1711 22 22 T -
22 BOEVE Matthias WDC Heule -1% 1710 0 26 T - 2015-2016 (1727) -0%, -0%, -1%
23 TABAR Lara Damier Sprimontois -1% 1696 0 15 o, 2015-2016 (1713) -0%, -0%, -1%
24 VANDEPUTTE Erica WDC Heule -1% 1693 0 13 T - 2014-2015 (1710) -0%, -0%, -1%, -1%
25 VANNESTE Wout WDC Heule 1687 8 14 s -
26 PEYROCHE Benjamin Damier Royal Ixellois 1687 12 12 s -
27 DUBOIS Wesley Damier Sprimontois -0% 1670 0 12 T - 2016-2017 (1670) -0%, -0%
28 DEMASURE Miel WDC Heule -0% 1668 0 22 T - 2016-2017 (1668) -0%, -0%
29 DELTOUR Winter WDC Heule -133 1667 27 27 T -
30 SEYNAEVE Nora WDC Heule -1% 1663 0 13 T - 2014-2015 (1680) -0%, -0%, -1%, -1%
31 DEVLIEGHE Ilian WDC Heule -1% 1624 0 21 T - 2015-2016 (1640) -0%, -0%, -1%
32 TAS Balder WDC Heule -0% 1597 0 54 T - 2017-2018 (1597) -0%
33 DELTOUR Emma WDC Heule -203 1597 27 27 T -
34 ROELS Emma WDC Heule -0% 1596 0 43 T - 2016-2017 (1596) -0%, -0%
35 HERMAN Marie-Christine Damier Sprimontois -0% 1561 0 10 s - 2016-2017 (1561) -0%, -0%
36 JORIS Pierre Damier Sprimontois -1% 1547 0 10 s - 2015-2016 (1563) -0%, -0%, -1%
37 DE MAN Mathias DC De Phenix -2 1503 2 10 T -
38 GARCIA Maggie Damier Sprimontois -1% 1411 0 22 s - 2015-2016 (1425) -0%, -0%, -1%
 

Meilleures progressions - Parties Lentes 2018-2019

Grootste vooruitgangen - Lange partijen 2018-2019

Plaats Naam Club + Rating Opmerking
Place Nom Club + Rating Remarque
B7 HARINCK Ayron WDC Heule 114 T - TURBO
A79 VANBECKEVOORT Luc Damclub Genk 89 TURBO
A91 JUAREZ Banos Emilio Damclub Bilzen 81 TURBO
B20 HARINCK Axill WDC Heule 42 T -
A41 DEVROE Rik DC De Phenix 41
A44 EGELS Freddy DC De Phenix 33
A36 DEMASURE Bert WDC Heule 20
A6 DESMET Keita DC De Phenix 20
A3 IBRAHIM Adiatu Damier Royal Ixellois 16
A7 VANDEBERG Yves Brabo Antwerpen 16
A25 KINDT Stijn WDC Heule 14
A4 SCHALLEY Ewa Damclub Eksel 13
A77 VANHEUSDEN Marie-José Damclub Bilzen 13
A23 WERREBROUCK Marc Damclub Eksel 10
A86 DE BROECK Henri Damier Cinquantenaire-Bruxelles 9
A14 DEKIMPE Jens DC De Phenix 9
A37 DEKIMPE Wim DC De Phenix 8
A42 WILVERS Gaston Damier Royal Ixellois 7
A19 DE BAETSELIER Hubert Damclub Genk 6
A29 HERMANS Valère Damclub Genk 5
 

Klassement volgens het aantal gespeelde partijen - Lange partijen 2018-2019

Classement suivant le nombre de parties jouées - Parties Lentes 2018-2019

Place Nom Club + Participation Remarque
Plaats Naam Club + Deelneming Opmerking
A33 JENNES Luc Damier Cinquantenaire-Bruxelles 30
A79 VANBECKEVOORT Luc Damclub Genk 28 TURBO
B29 DELTOUR Winter WDC Heule 27 T -
B33 DELTOUR Emma WDC Heule 27 T -
B20 HARINCK Axill WDC Heule 27 T -
B7 HARINCK Ayron WDC Heule 27 T - TURBO
A65 ALBERS Milan WDC Heule 27 T -
A47 DEMASURE Isa WDC Heule 27 T -
A91 JUAREZ Banos Emilio Damclub Bilzen 26 TURBO
A97 JANS Jos Damclub Bilzen 26
A66 VANDERHALLEN Willy Damclub Bilzen 26
A46 TEN BERGE Rudi Damclub Genk 26
A59 BERDEN Octaaf Damclub Sint-Truiden 25
A77 VANHEUSDEN Marie-José Damclub Bilzen 23
A54 VANDEBERGH Jos Damclub Zwartberg 23
A7 VANDEBERG Yves Brabo Antwerpen 23
B18 BOUCKAERT Mats WDC Heule 22 T -
B21 VANNESTE Wannes WDC Heule 22 T -
A70 SABBE DUYCK Tieme WDC Heule 22 T -
A83 CONTE Fortunato Damclub Genk 21
A23 WERREBROUCK Marc Damclub Eksel 21
A53 EVENS Johan Damclub Genk 20
A87 MOL Albert Juiste Zet Lanklaar 19
A35 TROUET Michel Damier Sprimontois 19
A3 IBRAHIM Adiatu Damier Royal Ixellois 18
A75 LUKIANOFF Batr Damier Royal Ixellois 18
A82 VANDERHULST Karl Damier Royal Ixellois 18
A45 FOCCROULLE Jean-François Damier Royal Ixellois 18
A41 DEVROE Rik DC De Phenix 18
A38 LIBBRECHT Alex DC De Phenix 18
A69 SNIOS Pawel Damier Royal Ixellois 18
A42 WILVERS Gaston Damier Royal Ixellois 18
A34 COOREVITS Johan WDC Heule 17
A15 DEPAEPE Jim WDC Heule 17
B19 DEMASURE Ibe WDC Heule 16 s -
A86 DE BROECK Henri Damier Cinquantenaire-Bruxelles 16
A6 DESMET Keita DC De Phenix 16
B1 MATURIN NYAMSI Tomi Damier Royal Ixellois 15 s -
A30 RUBELE Renzo Damier Royal Ixellois 15 s - S
A60 FABECK Jean-Claude Damier Cinquantenaire-Bruxelles 15
B26 PEYROCHE Benjamin Damier Royal Ixellois 12 s -
A98 ROOSE Francine Damier Royal Ixellois 12 s - S
A52 EGELS Maxime DC De Phenix 12 s - S
A64 THUYSBAERT François Brabo Antwerpen 12
A20 KLEINMANN Roger Brabo Antwerpen 12
A9 DE MEULENAERE Marc Brabo Antwerpen 12
B2 PIENS Christiaan INDIVIDUEL 10 s -
A4 SCHALLEY Ewa Damclub Eksel 10
A2 SCHALLEY Ronald Damclub Eksel 10
B25 VANNESTE Wout WDC Heule 8 s -
A8 DE COKERE Hein WDC Heule 7
A36 DEMASURE Bert WDC Heule 7
A44 EGELS Freddy DC De Phenix 7
A32 LERUTH Philippe Damier Sprimontois 7
B4 NIJSSEN Frédéric Damier Sprimontois 6 s -
A25 KINDT Stijn WDC Heule 6
A21 HANSSENS Arthur WDC Heule 6
A49 CLAES Alain Damier Sprimontois 6
A39 GRAU Henri Damier Mosan-Renaissance 6
A95 SOETE Rik WDC Heule 4
A85 STAKENBORG Johan Damclub Sint-Truiden 4
A19 DE BAETSELIER Hubert Damclub Genk 3
B37 DE MAN Mathias DC De Phenix 2 T -
A37 DEKIMPE Wim DC De Phenix 2
A14 DEKIMPE Jens DC De Phenix 2
A13 MICHIELS Stephan Damier Cinquantenaire-Bruxelles 2