Classement A - Parties Lentes 2017-2018

Klassement A - Lange partijen 2017-2018

Plaats Naam Club + Rating + Deelneming Opmerking
Place Nom Club + Rating + Participation Remarque
1 CLAES Rudi Damclub Eksel 5 2333 6 481
2 SCHALLEY Ronald Damclub Eksel -10 2313 17 798
3 IBRAHIM Adiatu Damier Royal Ixellois 10 2287 16 186
4 SCHALLEY Ewa Damclub Eksel 3 2279 17 241
5 DE COKERE Hein WDC Heule 36 2258 13 182
6 CASARIL Patrick Damier Mosan-Renaissance -0% 2256 0 589 2016-2017 (2256) -0%
7 DE MEULENAERE Marc Brabo Antwerpen 10 2236 16 528
8 CONRAD Eric Damier Mosan-Renaissance -0% 2235 0 798 2015-2016 (2235) -0%, -0%
9 VANDEBERG Yves Brabo Antwerpen 5 2234 27 589
10 DESMET Keita DC De Phenix 17 2232 15 318
11 LEMMENS Bernard Damier Mosan-Renaissance -0% 2230 0 455 2015-2016 (2230) -0%, -0%
12 WOLLAERT Bryan Brabo Antwerpen -3 2214 11 423
13 MICHIELS Stephan Damier Cinquantenaire-Bruxelles 1 2206 1 593
14 DEKIMPE Jens DC De Phenix 65 2162 12 243 TURBO
15 DEPAEPE Jimmy WDC Heule -50 2158 14 384
16 LE ROY Kenny DC De Phenix -0% 2154 0 198 2016-2017 (2154) -0%
17 HANSSENS Anthon WDC Heule -1% 2148 0 192 2014-2015 (2170) -0%, -0%, -1%
18 DEMASURE Tijs WDC Heule -0% 2142 0 310 2016-2017 (2142) -0%
19 KLEINMANN Roger Brabo Antwerpen 1 2132 16 273
20 DE BAETSELIER Hubert Damclub Genk -10 2125 4 125
21 VAN HAUWERMEIREN Bert DC De Phenix 86 2086 15 142 TURBO
22 HANSSENS Arthur WDC Heule -3 2083 2 296
23 DESCHAUMES Jan Brabo Antwerpen 2 2071 3 311
24 WERREBROUCK Marc Damclub Eksel -6 2068 6 375
25 CZELADZINSKI Marcin Damclub Eksel 12 2063 6 39
26 KUMBI Julien INDIVIDUEL -0% 2062 0 228 2016-2017 (2062) -0%
27 FANCHAMPS Jacques Damier Mosan-Renaissance -1% 2060 0 544 2014-2015 (2081) -0%, -0%, -1%
28 HERMANS Valère Damclub Genk -16 2054 27 764
29 KINDT Stijn WDC Heule -0% 2053 0 218 2016-2017 (2053) -0%
30 JENNES Luc Damier Cinquantenaire-Bruxelles 67 2040 40 755
31 DE VRIES Janes Damclub Eksel -25 2021 6 569
32 LERUTH Philippe Damier Sprimontois -14 2009 9 789
33 TEN BERGE Rudi Damclub Genk 11 1984 17 612
34 COOREVITS Johan WDC Heule 35 1979 19 257
35 TROUET Michel Damier Sprimontois 10 1978 12 608
36 LIBBRECHT Alex DC De Phenix 13 1970 13 529
37 GRAU Henri Damier Mosan-Renaissance -10 1961 1 647
38 DEMASURE Bert WDC Heule 13 1956 2 306
39 DEKIMPE Wim DC De Phenix 17 1956 8 193
40 DEMASURE Isa WDC Heule -0% 1956 0 66 T - 2016-2017 (1956) -0%
41 DE VRIES Bram Juiste Zet Lanklaar -0% 1955 0 167 2015-2016 (1955) -0%, -0%
42 JANSSEN Eddy Brabo Antwerpen -15 1944 12 44
43 WILVERS Gaston Damier Royal Ixellois -40 1929 16 801
44 PAREIT Robbe WDC Heule -0% 1925 0 49 T - 2016-2017 (1925) -0%
45 VANDECAETSBEEK Raymond Damclub Genk 6 1922 11 130
46 FOCCROULLE Jean-François Damier Royal Ixellois 24 1916 16 405
47 SABBE DUYCK Tieme WDC Heule 128 1911 18 57 T - TURBO
48 DENEEF Bert WDC Heule -0% 1908 0 180 2015-2016 (1908) -0%, -0%
49 CLAES Alain Damier Sprimontois -7 1902 8 499
50 PAREIT Marie WDC Heule -71 1901 17 76 T -
51 DEVROE Rik DC De Phenix -28 1900 12 461
52 VANDEBERGH Jos Damclub Zwartberg 31 1898 16 576
53 EGELS Freddy DC De Phenix -30 1893 9 408
54 EVENS Johan Damclub Genk -27 1886 19 811
55 VERBERNE Wim Damclub Eksel -0% 1886 0 539 2016-2017 (1886) -0%
56 BERDEN Octaaf Damclub Sint-Truiden -2 1884 24 54
57 LEMAITRE Léon Damier Sprimontois -1% 1880 0 740 2014-2015 (1899) -0%, -0%, -1%
58 VANANROYE Michel Damclub Sint-Truiden -1% 1868 0 113 2013-2014 (1906) -0% -0% -1%, -1%
59 MICHEL Noël Damier Royal Ixellois -1% 1863 0 876 2014-2015 (1882) -0%, -0%, -1%
60 D'AMICO Carmine Damier Mosan-Renaissance -1% 1861 0 453 2014-2015 (1880) -0%, -0%, -1%
61 BRAYE Renaud Damier Mosan-Renaissance -1% 1852 0 200 2014-2015 (1871) -0%, -0%, -1%
62 ALBERS Milan WDC Heule -50 1839 21 63 T -
63 FABECK Jean-Claude Damier Cinquantenaire-Bruxelles -30 1836 25 734
64 DEGENEFFE Armand Damclub Sint-Truiden -0% 1828 0 331 2016-2017 (1828) -0%
65 VANDERHALLEN Willy Damclub Bilzen 8 1827 26 337
66 KINDT Wouter WDC Heule -0% 1827 0 187 2016-2017 (1827) -0%
67 SCHURGERS Jos Damclub Eksel -1% 1816 0 279 2013-2014 (1834) -0% -0% -1%, -1%
68 THUYSBAERT François Brabo Antwerpen -1 1799 13 268
69 CANNAERT Amélie WDC Heule -81 1784 20 84 T -
70 VAN DER SANDEN Frans Damclub Eksel -0% 1779 0 455 2016-2017 (1779) -0%
71 DEMASURE Johan WDC Heule 13 1774 5 266
72 SNIOS Pawel Damier Royal Ixellois -2 1763 16 665
73 PAESEN Henri Damclub Eksel -0% 1752 0 558 2015-2016 (1752) -0%, -0%
74 STUKKEN Michel Juiste Zet Lanklaar -0% 1751 0 120 2015-2016 (1751) -0%, -0%
75 TECHEL Milan WDC Heule -0% 1746 0 32 2015-2016 (1746) -0%, -0%
76 DEKYVERE Nora WDC Heule -0% 1737 0 41 T - 2016-2017 (1737) -0%
77 LUKIANOFF Batr Damier Royal Ixellois -43 1736 16 286
78 DEJONCKERE Eline WDC Heule -0% 1731 0 63 T - 2016-2017 (1731) -0%
79 DEBONGNIE Paul Damier Cinquantenaire-Bruxelles -0% 1728 0 554 2016-2017 (1728) -0%
80 GERA Berto Damier Cinquantenaire-Bruxelles STOP 1718 0 0 2012-2013 (?) STOP
81 VANHEUSDEN Marie-José Damclub Bilzen 47 1697 17 332 TURBO
82 DESMET Daniel DC De Phenix -0% 1687 0 103 2016-2017 (1687) -0%
83 LAMBINON Pierre Damier Sprimontois STOP 1665 0 0 2012-2013 (?) STOP
84 CONTE Fortunato Damclub Genk -4 1656 14 301
85 PAGNA Marcel Damier Mosan-Renaissance -1% 1650 0 63 2014-2015 (1667) -0%, -0%, -1%
86 VANDERHULST Karl Damier Royal Ixellois 87 1648 16 299 TURBO
87 VANDIJCK Jan Damclub Zwartberg -0% 1623 0 721 2016-2017 (1623) -0%
88 STAKENBORG Johan Damclub Sint-Truiden -6 1603 14 108
89 TAS Balder WDC Heule -138 1597 21 54 T -
90 ROELS Emma WDC Heule -0% 1596 0 43 T - 2016-2017 (1596) -0%
91 VANBECKEVOORT Luc Damclub Genk -49 1585 13 96
92 DE BROECK Henri Damier Cinquantenaire-Bruxelles -1 1577 26 206
93 VAN MULLEM Joëlle Damier Sprimontois -0% 1543 0 98 2016-2017 (1543) -0%
94 VAN MULLEM Christel Damier Sprimontois -11 1534 8 103
95 FLAGOTHIER Romain Damier Sprimontois -1% 1530 0 67 2013-2014 (1560) -0% -0% -1%, -1%
96 GOGUET Daniel Damier Mosan-Renaissance -1% 1478 0 318 2014-2015 (1493) -0%, -0%, -1%
97 THON Pierre Damier Royal Ixellois -4 1457 16 152
98 BRAIBANT Abel Damier Mosan-Renaissance -1% 1449 0 172 2014-2015 (1464) -0%, -0%, -1%
99 SOETE Rik WDC Heule -0% 1425 0 91 2016-2017 (1425) -0%
100 SOETE Michiel WDC Heule -1% 1413 0 131 2014-2015 (1427) -0%, -0%, -1%
101 JUAREZ Banos Emilio Damclub Bilzen -4 1400 21 55
102 JANS Jos Damclub Bilzen -82 1375 26 98
 

Klassement B - Lange partijen 2017-2018

Classement B - Parties Lentes 2017-2018

Place Nom Club + Rating + Participation Remarque
Plaats Naam Club + Rating + Deelneming Opmerking
1 RUBELE Renzo Damier Royal Ixellois 1990 17 17 s -
2 VAN DRUMPT Anton Brabo Antwerpen -0% 1892 0 2 o, 2015-2016 (1892) -0%, -0%
3 NIJSSEN Frédéric Damier Sprimontois 1861 8 8 s -
4 EGELS Maxime DC De Phenix 1838 9 19 s -
5 BEHALAL Simon Damier Cinquantenaire-Bruxelles 1833 7 7 s -
6 LIBBRECHT Mathias DC De Phenix -0% 1821 0 2 T - 2016-2017 (1821) -0%
7 VANDEPUTTE Alexander WDC Heule -1% 1808 0 11 T - 2014-2015 (1826) -0%, -0%, -1%
8 FIERENS Louis-Emile DC De Phenix STOP 1800 0 0 T - T_ (?) STOP
9 MESSIAEN August DC De Phenix -0% 1787 0 6 T - 2016-2017 (1787) -0%
10 GEERAERT Mathé DC De Phenix -24 1785 6 20 T -
11 BOEVE Cédric WDC Heule -0% 1772 0 26 T - 2015-2016 (1772) -0%, -0%
12 HARINCK Ayron WDC Heule -47 1747 20 50 T -
13 BOEVE Matthias WDC Heule -0% 1727 0 26 T - 2015-2016 (1727) -0%, -0%
14 TABAR Lara Damier Sprimontois -0% 1713 0 15 o, 2015-2016 (1713) -0%, -0%
15 VANDEPUTTE Erica WDC Heule -1% 1693 0 13 T - 2014-2015 (1710) -0%, -0%, -1%
16 HARINCK Axill WDC Heule 29 1683 18 48 T -
17 DUBOIS Wesley Damier Sprimontois -0% 1670 0 12 T - 2016-2017 (1670) -0%
18 DEMASURE Miel WDC Heule -0% 1668 0 22 T - 2016-2017 (1668) -0%
19 SEYNAEVE Nora WDC Heule -1% 1663 0 13 T - 2014-2015 (1680) -0%, -0%, -1%
20 DEVLIEGHE Ilian WDC Heule -0% 1640 0 21 T - 2015-2016 (1640) -0%, -0%
21 DEMASURE Ibe WDC Heule 1632 2 6 s -
22 VANNESTE Wout WDC Heule 1632 2 6 s -
23 JORIS Pierre Damier Sprimontois -0% 1563 0 10 s - 2015-2016 (1563) -0%, -0%
24 HERMAN Marie-Christine Damier Sprimontois -0% 1561 0 10 s - 2016-2017 (1561) -0%
25 DE MAN Mathias DC De Phenix -0% 1505 0 8 T - 2016-2017 (1505) -0%
26 GARCIA Maggie Damier Sprimontois -0% 1425 0 22 s - 2015-2016 (1425) -0%, -0%
27 ROOSE Francine Damier Royal Ixellois 1396 14 14 s -
 

Meilleures progressions - Parties Lentes 2017-2018

Grootste vooruitgangen - Lange partijen 2017-2018

Plaats Naam Club + Rating Opmerking
Place Nom Club + Rating Remarque
A47 SABBE DUYCK Tieme WDC Heule 128 T - TURBO
A86 VANDERHULST Karl Damier Royal Ixellois 87 TURBO
A21 VAN HAUWERMEIREN Bert DC De Phenix 86 TURBO
A30 JENNES Luc Damier Cinquantenaire-Bruxelles 67
A14 DEKIMPE Jens DC De Phenix 65 TURBO
A81 VANHEUSDEN Marie-José Damclub Bilzen 47 TURBO
A5 DE COKERE Hein WDC Heule 36
A34 COOREVITS Johan WDC Heule 35
A52 VANDEBERGH Jos Damclub Zwartberg 31
B16 HARINCK Axill WDC Heule 29 T -
A46 FOCCROULLE Jean-François Damier Royal Ixellois 24
A39 DEKIMPE Wim DC De Phenix 17
A10 DESMET Keita DC De Phenix 17
A71 DEMASURE Johan WDC Heule 13
A38 DEMASURE Bert WDC Heule 13
A36 LIBBRECHT Alex DC De Phenix 13
A25 CZELADZINSKI Marcin Damclub Eksel 12
A33 TEN BERGE Rudi Damclub Genk 11
A3 IBRAHIM Adiatu Damier Royal Ixellois 10
A7 DE MEULENAERE Marc Brabo Antwerpen 10
A35 TROUET Michel Damier Sprimontois 10
A65 VANDERHALLEN Willy Damclub Bilzen 8
A45 VANDECAETSBEEK Raymond Damclub Genk 6
A1 CLAES Rudi Damclub Eksel 5
 

Klassement volgens het aantal gespeelde partijen - Lange partijen 2017-2018

Classement suivant le nombre de parties jouées - Parties Lentes 2017-2018

Place Nom Club + Participation Remarque
Plaats Naam Club + Deelneming Opmerking
A30 JENNES Luc Damier Cinquantenaire-Bruxelles 40
A9 VANDEBERG Yves Brabo Antwerpen 27
A28 HERMANS Valère Damclub Genk 27
A102 JANS Jos Damclub Bilzen 26
A92 DE BROECK Henri Damier Cinquantenaire-Bruxelles 26
A65 VANDERHALLEN Willy Damclub Bilzen 26
A63 FABECK Jean-Claude Damier Cinquantenaire-Bruxelles 25
A56 BERDEN Octaaf Damclub Sint-Truiden 24
A89 TAS Balder WDC Heule 21 T -
A101 JUAREZ Banos Emilio Damclub Bilzen 21
A62 ALBERS Milan WDC Heule 21 T -
B12 HARINCK Ayron WDC Heule 20 T -
A69 CANNAERT Amélie WDC Heule 20 T -
A34 COOREVITS Johan WDC Heule 19
A54 EVENS Johan Damclub Genk 19
B16 HARINCK Axill WDC Heule 18 T -
A47 SABBE DUYCK Tieme WDC Heule 18 T - TURBO
B1 RUBELE Renzo Damier Royal Ixellois 17 s -
A50 PAREIT Marie WDC Heule 17 T -
A4 SCHALLEY Ewa Damclub Eksel 17
A81 VANHEUSDEN Marie-José Damclub Bilzen 17 TURBO
A33 TEN BERGE Rudi Damclub Genk 17
A2 SCHALLEY Ronald Damclub Eksel 17
A97 THON Pierre Damier Royal Ixellois 16
A3 IBRAHIM Adiatu Damier Royal Ixellois 16
A19 KLEINMANN Roger Brabo Antwerpen 16
A77 LUKIANOFF Batr Damier Royal Ixellois 16
A86 VANDERHULST Karl Damier Royal Ixellois 16 TURBO
A46 FOCCROULLE Jean-François Damier Royal Ixellois 16
A7 DE MEULENAERE Marc Brabo Antwerpen 16
A52 VANDEBERGH Jos Damclub Zwartberg 16
A72 SNIOS Pawel Damier Royal Ixellois 16
A43 WILVERS Gaston Damier Royal Ixellois 16
A21 VAN HAUWERMEIREN Bert DC De Phenix 15 TURBO
A10 DESMET Keita DC De Phenix 15
B27 ROOSE Francine Damier Royal Ixellois 14 s -
A88 STAKENBORG Johan Damclub Sint-Truiden 14
A84 CONTE Fortunato Damclub Genk 14
A15 DEPAEPE Jimmy WDC Heule 14
A91 VANBECKEVOORT Luc Damclub Genk 13
A5 DE COKERE Hein WDC Heule 13
A68 THUYSBAERT François Brabo Antwerpen 13
A36 LIBBRECHT Alex DC De Phenix 13
A42 JANSSEN Eddy Brabo Antwerpen 12
A14 DEKIMPE Jens DC De Phenix 12 TURBO
A51 DEVROE Rik DC De Phenix 12
A35 TROUET Michel Damier Sprimontois 12
A45 VANDECAETSBEEK Raymond Damclub Genk 11
A12 WOLLAERT Bryan Brabo Antwerpen 11
B4 EGELS Maxime DC De Phenix 9 s -
A53 EGELS Freddy DC De Phenix 9
A32 LERUTH Philippe Damier Sprimontois 9
B3 NIJSSEN Frédéric Damier Sprimontois 8 s -
A94 VAN MULLEM Christel Damier Sprimontois 8
A39 DEKIMPE Wim DC De Phenix 8
A49 CLAES Alain Damier Sprimontois 8
B5 BEHALAL Simon Damier Cinquantenaire-Bruxelles 7 s -
B10 GEERAERT Mathé DC De Phenix 6 T -
A25 CZELADZINSKI Marcin Damclub Eksel 6
A24 WERREBROUCK Marc Damclub Eksel 6
A1 CLAES Rudi Damclub Eksel 6
A31 DE VRIES Janes Damclub Eksel 6
A71 DEMASURE Johan WDC Heule 5
A20 DE BAETSELIER Hubert Damclub Genk 4
A23 DESCHAUMES Jan Brabo Antwerpen 3
B21 DEMASURE Ibe WDC Heule 2 s -
B22 VANNESTE Wout WDC Heule 2 s -
A22 HANSSENS Arthur WDC Heule 2
A38 DEMASURE Bert WDC Heule 2
A13 MICHIELS Stephan Damier Cinquantenaire-Bruxelles 1